Son Eklenen Haberler

İnşaat Sektörü İçin Doğru Yazılım Kullanmanın Tam Zamanı

tcunbam1-e1437567654420-150x1461

Dünyanın en hacimli sektörlerinden biri olan inşaat sektöründe, birbirinden bağımsız projeler, karmaşık iş süreçleri ve dağınık lokasyon yapısı nedeniyle bilgi sistemleri, tüm diğer üretim ve hizmet sektörlerinde olduğu gibi süreçleri destekleyen vazgeçilemez bir ihtiyaç haline dönüşmüştür.

Farklı coğrafyalarda yer alan şantiyeler, depolar ve merkezi birimler ile çok lokasyonlu bir yapıya sahip olan sektörde, tüm birimlerin koordinasyonu ciddi bir önem taşımaktadır. Üstelik birçok projede çok sayıda alt yüklenici ile çalışılmaktadır. Bu da sadece birimler arası koordinasyon değil aynı zamanda müşteri, ana yüklenici ve alt yükleniciler arasında da bir işbirliği sağlanması gerekliliğini ortaya koymaktadır. Bu karmaşık yapıda iş programının oluşturulması ve takibi son derece zordur ve problemlere yol açmaktadır.

Her şeyden önce, inşaat sektörü proje tabanlı çalışan bir endüstridir ve bu nedenle diğer üretim sektörlerinden çok farklı iş süreçlerine sahiptir. Alınan her yeni proje, bazen aynı bazen farklı kaynaklar ile planlanabilen, birçok noktada ise projeye göre özelleşen iş süreçlerine sahip bir yapı içermektedir. Bu karmaşık yapısından dolayı inşaat sektörü, daha çok standart hat üretimi yapan endüstriler için tasarlanmış Kurumsal Kaynak Planlama sistemlerini kullanmakta yetersiz kalmaktadır.

İnşaat projelerinde standart ERP sistemlerinin karşılayamadığı İş makineleri bakım, onarım süreçleri, yakıt giderleri, lastik yönetimi, taşeron takibi, inşaat finansal raporları, işgücü yönetimi, harcamalar, sektöre özel satın alma süreci, inşaat proje yönetimi gibi birçok karmaşık ve benzersiz proje tabanlı işlemler mevcuttur.

Sektörün bu yapısal özellikleri nedeni ile birçok inşaat şirketi halen kendi projelerini yönetmek için excel tabloları kullanmaktadır. Ancak bahsedilen süreçlerin planlanması ve takibi için sektöre özel tasarlanmış entegre proje ve şantiye yönetimi yazılımları kullanılması gerekmektedir.

 

Yazılımların Özellikleri Neler Olmalıdır ?

Bahsi geçen yazılımlar İnşaat firmaları için tasarlanmış, tüm saha aktiviteleri, proje yönetimi, finansal ve operasyonel faaliyetleri yönetebilecek kabiliyette yazılımlar olmalıdır.

İnşaat ve altyapı projelerinde iş makinesi ve ekipman ağırlıklı çalışan organizasyonlar için tüm iş akışlarını modüler yapısı ile destekleyerek, makine ekipman yönetiminden, satınalma yönetimine, çoklu şantiye yönetiminden proje yönetimi uygulamalarına kadar geniş bir çözüm yelpazesi sunmalıdır.  Sektöre özgü işlevsel, ölçeklenebilir ve yönetimsel karar destek mekanizmalarının çalıştırıldığı çözümler ile şantiyelerde yaşanan sorunların giderilmesi hedeflenmelidir.

Özellikle tünel, otoyol ve baraj gibi altyapı şantiyelerinde faaliyet gösteren yüklenici firmaların, başarılarını ve karlılıklarını sürdürmeleri,  işletme maliyetlerini kontrol altında tuttukları sürece mümkün olmaktadır.  Özellikle, ağır ekipman ve iş makinelerinin sağlıklı ve verimli çalışması, bunlara ait bakım ve yakıt giderlerinin kontrol altında tutulması, yaşanan duruşların sebep olduğu iş kayıplarının minimize edilmesi, etkin malzeme yönetimi ile stok maliyetlerinin düşürülmesi, entegre satınalma yönetimi ile doğru malzemeyi doğru zamanda doğru maliyetle temin ederek satınalmaya bağlı kayıpların en aza indirilmesi, bu işletmelerin faaliyetlerini karlı devam ettirmeleri için son derece önemlidir.

İş makineleri ve ekipman ister firmaya ait olsun, ister kiralık olsun bunların çalışma puantajları, günlük aktivite raporları yazılım içinde detaylı bir şekilde kayıt altına alınarak bu kalemlere ait giderler, ister şantiye bazında, ister masraf merkezleri bazında, ister proje bazında ayrı ayrı maliyetlendirilebilmelidir.

Aynı zamanda uygulamalar yurtdışı lokasyonları için farklı dillerde kullanılabilmeli ve çoklu şirket, çoklu döviz ve uluslararası inşaat proje yönetim sistemlerini, uygun alt yapısı ile desteklemelidir.

 

Yazılım Kullanmanın İnşaat Firmalarına Faydası Ne Olur ?

Başarılı inşaat firmaları, projeleri, zaman ve bütçe planları dahilinde teslim etme konusunda başarılıdırlar. Doğru finans ve operasyonel yazılımlara yatırım yapan yükleniciler, projeleri daha verimli bir şekilde gerçekleştirir, müşterilerine daha kaliteli sonuçlar sağlar ve ayrıca iş karlarını artırırlar.

İnşaat sektöründe projelerin nasıl yönetildiğine baktığımızda malzeme takibi ve para yönetimine dayalı bir anlayışla karşılaşıyoruz. Proje faaliyetlerinin bütçesi, süresi, kaynakları tanımlanarak bir proje planının üretilmesi, ardından malzeme ve bütçe odaklı bir yapının kurulması en doğru çözümdür. Uygulanacak doğru yazılımlar, proje planlamada işletmelerin tüm proje ve faaliyetleri için bütünleşik bir maliyet yönetimi çözümü sağlar. Aynı zamanda yöneticilerin proje performansını izlemek için zamanında ve detaylı maliyet analizleri yapmasına olanak tanır.

İstenen gerçek zamanlı veriye, farklı ortamlarda tutulan kayıtların verimsiz bir şekilde birleştirilmesi nedeni ile zamanında ulaşılamaması, yöneticiler için ciddi memnuniyetsizlikler oluşturmaktadır. Çözüm, birbirinden bağımsız çalışan bu departmanları bir araya getirebilecek ve aynı veritabanı üzerinde çalışan sektöre özel tasarlanmış bir uygulamadan geçmektedir.

Dolayısıyla uygulanacak doğru yazılımlar, kurumsal hafızanızı oluşturacak, süreçlerinizin çok daha etkin yönetilmesini, her seviyede istenilen raporlara güncel, çaba sarf etmeden ulaşmanızı ve pazardaki fırsatları kolaylıkla değerlendirmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda muhasebe sistemleri ile entegre çalışarak zaman kayıplarının önüne geçmenizi ve oluşabilecek problemleri henüz oluşmadan fark edip önlem alabilmenizi sağlayacaktır.

 

Yazılımlarda Kullanım Kolaylığının Önemi.

Merkez ofis, şantiyeler ve depo yapılanmalarını düşündüğümüz zaman bilgisayar kullanma yatkınlığı konusunda farklı seviyelerdeki insanları aynı platformda buluşturmak istediğimizde, yazılımların tüm seviyelerdeki kullanıcılara hitap etmesi önemlidir. Bu noktada, yazılımların kullanım kolaylığı ön plana çıkmaktadır.

Şantiyelerden veri toplama endişesi, halen birçok firmada yazılım uygulama kararını erteletmektedir. Dolayısıyla uygulanacak yazılımlar, kullanıcı profillerine özel tasarlanabilen, erişimi kolay arayüzlerle desteklenen, son derece kolay kullanılabilir yapıda olmalıdır.    Temel amaç, yazılım kullanımını çalışanlar için bir külfet değil, tam anlamıyla uygulanabilir olması, aynı zamanda iş hayatlarının bir vazgeçilmezi haline gelmesidir. Başarılı yazılımlar, bu unsurları bünyelerinde oluşturmuş olan yazılımlardır.

 

Satış Sonrası Teknik Destek ve Danışmanlığın Önemi ;

Bu tür sistemlerde yazılımın kendisi aslında her şeyin çözümü değildir. Dolayısıyla bu tür sistemleri kurmak için sadece yazılım almak yeterli olmaz. Firmaların da sistem için hazır olması çok önemlidir. Yazılımların üretici firmalar tarafından kurum amaçlarına uygun şekilde uyarlanması, dolayısıyla sistem kurulumu ve sürekliliği için eğitim, danışmanlık, teknik destek hizmetlerini sorunsuz bir şekilde verebilecek kaynaklara sahip olması gerekmektedir..

Tüm çözümlerde kullanım kolaylığı, sağlıklı sistem yapısı, hızlı kurulum ve işbirlikçi yaklaşımlar ön planda tutulmalı. Yazılımlar deneyimli ve profesyonellerden oluşan bir kadro tarafından desteklenmelidir.

Yazılımı alınacak firmaların sadece yazılım satan veya sadece hizmet veren değil, her ikisini birden çözüm olarak sunabilen danışman firmalar olmasına dikkat edilmelidir.

Sonuç

Zaman içerisinde inşaat sektöründeki gelişmeye paralel olarak iş süreçleri de daha karmaşık, yönetilmesi çok daha zor bir hal almaya başladı. İnşaat sektöründe oluşan bu yapılanma, yeni bir sistem anlayışına ihtiyaç duymaktadır. Bu yaklaşım İnşaat ve varlık yönetimi gibi iki ayrı proses yerine çok daha dinamik iş sistemleri süreçlerini öngörmektedir.

İnşaat firmaları için bilgisayar ortamında proje yönetimi yapmak artık bir zorunluluktur. Dolayısıyla proje yönetim süreçlerini otomatikleştiren ve sektöre özel tasarlanmış yazılımlar kullanılmalıdır. Standart üretim modelleri için tasarlanmış ERP yazılımları ile bu sorunu çözmeye çalışmak ise size bitmeyen ve verimsiz yazılım projeleri olarak geri dönecektir.

İnşaat sektörünün günümüzde geldiği noktayı, bu noktadaki problemlerini ve mevcut yazılımlar ile harcanan çabayla birlikte elde edilen başarısız sonuçları bir kez daha düşünürsek, yazımızın başında söylediğimiz cümleyi tekrarlayabiliriz;

 

“İnşaat Sektörü İçin Doğru Yazılım Kullanmanın Tam Zamanı”

İLETİŞİM FORMU

Bizimle doğrudan iletişime geçmek için bu formu doldurarak bize başvurabilirsiniz. Satış hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçeceklerdir.

Adınız (*) :
Firma Adı (*) :
E-Mail (*) :
Telefon (*) :
Ülke (*) :
Şehir (*) :
Konu (*) :
Mesajınız :
(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımızla ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmemiz için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
İletişim Bilgilerimiz

İNSAN KAYNAKLARI


Bölüm:
Ad Soyad (*) :
Adres (*) :
Posta Kodu
Ev Telefonu
Cep Telefonu (*) :
E-Mail (*) :
Doğum Tarihi (*) :
Cinsiyet:
Bay Bayan 
Uyruğunuz :
Medeni Durum :
Evli Bekar Dul 
Ehliyetiniz Var mı? :
Var Yok 
Hobileriniz :
Eğitim Durumu :
Lise Üniversite Yüksek Lisans 
Son Mezun Olduğunuz Okul (*) :
Bölüm:
Mezuniyet Yılı:
İngilizce Bilgisi :
 Çok İyi İyi Orta Kötü
Son Çalıştığınız İşyeri :
Pozisyonunuz ve Süresi :
Özet İş Tanımınız :
Ayrılma Nedeniniz :
Daha Önce Çalıştığınız İşyeri :
Pozisyonunuz ve Süresi :
Başlangıç İçin Talep Ettiğiniz Aylık Ücret (*) :

DEMO TALEP FORMU

Program demoları online yapılmaktadır. Aşağıdaki formda talep edilen bilgileri eksiksiz doldurarak bize ulaştırdığınızda satış temsilcimiz sizinle irtibata geçerek konu hakkında bilgilendirecektir.

Adınız (*) :
Firma Adı (*) :
E-Mail (*) :
Telefon (*) :
Ülke (*) :
Şehir (*) :
Mesajınız :

(*)zorunlu alanlardır.

(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
İLERİ
Kurumsal Varlık ve Bakım Yönetim Yazılımı
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımız ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
İletişim Bilgilerimiz
Proje Bilgilerini Giriniz
Firma Sektörü :
Proje Süresini Seçiniz :
Nasıl Haberdar Oldunuz :
(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
Kurumsal Varlık ve Bakım Yönetim Yazılımı
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımız ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
İletişim Bilgilerimiz

DEMO TALEP FORMU

Program demoları online yapılmaktadır. Aşağıdaki formda talep edilen bilgileri eksiksiz doldurarak bize ulaştırdığınızda satış temsilcimiz sizinle irtibata geçerek konu hakkında bilgilendirecektir.

Adınız (*) :
Firma Adı (*) :
E-Mail (*) :
Telefon (*) :
Ülke (*) :
Şehir (*) :
Mesajınız :

(*)zorunlu alanlardır.

(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
İLERİ
Araç ve Filo Yönetim Yazılımı
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımız ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
İletişim Bilgilerimiz
Proje Bilgilerini Giriniz
Uygulanacak Araç Sayısı (*) :
Firma Sektörü :
Araç Tipleri :
Proje Süresini Seçiniz (*) :
Nasıl Haberdar Oldunuz :

(*)zorunlu alanlardır.

(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
Araç ve Filo Yönetim Yazılımı
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımız ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
İletişim Bilgilerimiz

DEMO TALEP FORMU

Program demoları online yapılmaktadır. Aşağıdaki formda talep edilen bilgileri eksiksiz doldurarak bize ulaştırdığınızda satış temsilcimiz sizinle irtibata geçerek konu hakkında bilgilendirecektir.

Adınız (*) :
Firma Adı (*) :
E-Mail (*) :
Telefon (*) :
Ülke (*) :
Şehir (*) :
Mesajınız :

(*)zorunlu alanlardır.

(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
İLERİ
İş Makineleri ve Şantiye Yönetim Yazılımı
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımız ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
İletişim Bilgilerimiz
Proje Bilgilerini Giriniz
Firma Sektörü :
Proje Süresini Seçiniz (*) :
Nasıl Haberdar Oldunuz :
(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
İş Makineleri ve Şantiye Yönetim Yazılımı
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımız ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
İletişim Bilgilerimiz

DEMO TALEP FORMU

Program demoları online yapılmaktadır. Aşağıdaki formda talep edilen bilgileri eksiksiz doldurarak bize ulaştırdığınızda satış temsilcimiz sizinle irtibata geçerek konu hakkında bilgilendirecektir.

Adınız (*) :
Firma Adı (*) :
E-Mail (*) :
Telefon (*) :
Ülke (*) :
Şehir (*) :
Mesajınız :

(*) zorunlu alanlardır.

(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
İLERİ
Araç ve Filo Yönetim Yazılımı
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımız ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
İletişim Bilgilerimiz
Proje Bilgilerini Giriniz
Uygulanacak Araç Sayısı (*) :
Firma Sektörü :
Araç Tipleri :
Proje Süresini Seçiniz (*) :
Nasıl Haberdar Oldunuz :

(*) zorunlu alanlardır.

(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
Araç ve Filo Yönetim Yazılımı
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımız ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
İletişim Bilgilerimiz

DEMO TALEP FORMU

Program demoları online yapılmaktadır. Aşağıdaki formda talep edilen bilgileri eksiksiz doldurarak bize ulaştırdığınızda satış temsilcimiz sizinle irtibata geçerek konu hakkında bilgilendirecektir.

Adınız (*) :
Firma Adı (*) :
E-Mail (*) :
Telefon (*) :
Ülke (*) :
Şehir (*) :
Mesajınız :

(*)zorunlu alanlardır.

(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
İLERİ
Kurumsal Varlık ve Bakım Yönetim Yazılımı
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımız ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
İletişim Bilgilerimiz
Proje Bilgilerini Giriniz
Firma Sektörü :
Proje Süresini Seçiniz (*) :
Nasıl Haberdar Oldunuz :
(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
Kurumsal Varlık ve Bakım Yönetim Yazılımı
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımız ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
İletişim Bilgilerimiz

DEMO TALEP FORMU

Program demoları online yapılmaktadır. Aşağıdaki formda talep edilen bilgileri eksiksiz doldurarak bize ulaştırdığınızda satış temsilcimiz sizinle irtibata geçerek konu hakkında bilgilendirecektir.

Adınız (*) :
Firma Adı (*) :
E-Mail (*) :
Telefon (*) :
Ülke (*) :
Şehir (*) :
Mesajınız :

(*)zorunlu alanlardır.

(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
İLERİ
İş Makineleri ve Şantiye Yönetim Yazılımı
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımız ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
İletişim Bilgilerimiz
Proje Bilgilerini Giriniz
Firma Sektörü :
Proje Süresini Seçiniz (*) :
Nasıl Haberdar Oldunuz :
(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
Kurumsal Varlık ve Bakım Yönetim Yazılımı
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımız ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
İletişim Bilgilerimiz

DEMO TALEP FORMU

Program demoları online yapılmaktadır. Aşağıdaki formda talep edilen bilgileri eksiksiz doldurarak bize ulaştırdığınızda satış temsilcimiz sizinle irtibata geçerek konu hakkında bilgilendirecektir.

Adınız (*) :
Firma Adı (*) :
E-Mail (*) :
Telefon (*) :
Ülke (*) :
Şehir (*) :
Mesajınız :

(*) zorunlu alanlardır.

(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
İLERİ
Araç Rezervasyon Havuz Araçları Yönetimi Yazılımı
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımız ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
İletişim Bilgilerimiz
Proje Bilgilerini Giriniz
Uygulanacak Araç Sayısı (*) :
Firma Sektörü :
Araç Tipleri :
Proje Süresini Seçiniz (*) :
Nasıl Haberdar Oldunuz :

(*) zorunlu alanlardır.

(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
Araç Rezervasyon Havuz Araçları Yönetimi Yazılımı
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımız ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
İletişim Bilgilerimiz

TANITIM DÖKÜMANI TALEBİ

Tanıtım Dökümanını Size Sağlayabilmemiz için, lütfen aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

Adınız (*) :
Firma Adı (*) :
E-Mail (*) :
Telefon (*) :
Ülke (*) :
Şehir (*) :
Mesajınız :
(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
SİZE NASIL OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımızla ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmemiz için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
>İletişim Bilgilerimiz

TANITIM DÖKÜMANI TALEBİ

Tanıtım Dökümanını Size Sağlayabilmemiz için, lütfen aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

Adınız (*) :
Firma Adı (*) :
E-Mail (*) :
Telefon (*) :
Ülke (*) :
x
Şehir (*) :
Mesajınız :
(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
SİZE NASIL OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımızla ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmemiz için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
>İletişim Bilgilerimiz

TANITIM DÖKÜMANI TALEBİ

Tanıtım Dökümanını Size Sağlayabilmemiz için, lütfen aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

Adınız (*) :
Firma Adı (*) :
E-Mail (*) :
Telefon (*) :
Ülke (*) :
Şehir (*) :
Mesajınız :
(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımızla ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmemiz için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
İletişim Bilgilerimiz

BAYİLİK BAŞVURU FORMU

ORJIN YAZILIM, teknoloji ürünleri satışı ile uğraşan tüm şirketleri iş ortağı olarak görmektedir. Bu bağlamda, iyi organize olmuş küçük ve orta ölçekli aktif şirketlerle birlikte, bilgi birikimini ve potansiyelini enerjiye çevirmeyi amaçlamaktadır. Sizde bu birlikteliğin içinde olmak istiyorsanız, Bayi Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak bize ulaştırın.

Firma Bilgilerinizi Giriniz
Firma Ünvanı (*) :
Yetkili (*) :
Görevi (*) :
Personel Sayısı :

Bayilik yapmayı düşündüğünüz alanları belirtiniz

İlave Bilgiler :
(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
İLERİ
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımız ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
İletişim Bilgilerimiz

BAYİLİK BAŞVURU FORMU

ORJIN YAZILIM, teknoloji ürünleri satışı ile uğraşan tüm şirketleri iş ortağı olarak görmektedir. Bu bağlamda, iyi organize olmuş küçük ve orta ölçekli aktif şirketlerle birlikte, bilgi birikimini ve potansiyelini enerjiye çevirmeyi amaçlamaktadır. Sizde bu birlikteliğin içinde olmak istiyorsanız, Bayi Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak bize ulaştırın.

İletişim Bilgilerinizi Giriniz
Ülke (*) :
Şehir (*) :
İlçe :
Posta Kodu :
Adres :
Telefon (*) :
Faks :
E-Posta (*) :
(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımız ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
İletişim Bilgilerimiz

TANITIM DÖKÜMANI TALEBİ

Tanıtım Dökümanını Size Sağlayabilmemiz için, lütfen aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

Adınız (*) :
Firma Adı (*) :
E-Mail (*) :
Telefon (*) :
Ülke (*) :
Şehir (*) :
Mesajınız :
(İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde ORJIN Yazılım tarafından üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla paylaşılmaz veya dağıtılmaz. Bilgi için Gizlilik Politikası)
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yazılımlarımızla ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmemiz için ücretsiz destek hattımızı arayabilirsiniz.

(224) 211 13 13
ya da
İletişim Bilgilerimiz